Pole dance je sport i zábava v jednom, ti z vás, kteří netuší, oč běží, by možná rádi tento fenomenální vynález vyzkoušeli, ale jakmile se dozví, že se jedná o ocelovou svislou taneční tyč, může je to odradit, protože se domnívají, že je to výhradně profesionální záležitost. Tato domněnka se ale vůbec nezakládá na pravdě, tyč pole dance si můžete objednat do jakéhokoli domu, ať už bydlíte v městském bytě v činžovní zástavbě s vysokými stropy, anebo v rekreační chalupě.

pole dance

Rozpěrné tyče se instalují v obytném prostoru bez nutnosti vrtání a montáž zvládnete i sami během velmi krátké doby. Jestliže máte přítelkyni, které by tento výrobek udělal radost, můžete jí příjemně překvapit a umístit rozpěrnou tyč třeba do ložnice. Na oplátku by vám přítelkyně mohla předvést své sexy kreace, a aby to bylo stylové, pořídíte jí k tomu speciální obuv, určenou pro tento sport.

tanec na tyči

Boty na pole dance Botish se vyznačují tím, že jde o modely s platformou a extrémně dlouhým podpatkem. Velmi v nich vynikne krása dívčích chodidel a vzhledem k tomu, že to nejsou boty k promenádám po ulici, počítá se s tím, že budou sloužit pouze pro tyto účely, anebo pro erotické svádění. Platforma je vysoká deset centimetrů a podpatek je dvakrát tak dlouhý, přičemž cílem tohoto snažení je opticky prodloužit nohy a zvýraznit hlubokou klenbu chodidla, aby bylo co nejsvůdnější.

Doporučit můžeme model Pleaser Flamingo 808T, například v nebesky modré nebo růžové barvě, s plyšovou stélkou a s transparentními pásky. Chodidlo tu vynikne v celé kráse a pro vás – muže bude potěšením takové boty dívce nazouvat i vyzouvat. Časem se na stélce otisknou bříška prstů a pata, a to pak bude ještě rajcovnější záležitost, zvláště pak, pokud si po tanečních kreacích naplánujete sexuální dobrodružství v posteli, a budete boty vyzouvat pomalu, a s rozkoší.

Mohlo by se vám také líbit: