Letní dovolená je úžasná! Děti mají prázdniny a čekají zážitky a nová dobrodružství, rodiče zase touží po odpočinku. Vše jmenované naleznete právě na Jadranu – křišťálově čisté moře, pláže s lehátky, relaxace pod palmami či u bazénu, výborné restaurace, co víc si jen přát! Chorvatsko autobusem Vám nabízí nákup cenově dostupných jízdenek pro celou rodinu! Během pohodlné cesty dojedete na vybranou zastávku v nádherné jižní Dalmácii. Celou cestu budete moci odpočívat namísto vlastního řízení. Máte dovolenou, proto si ji užijte od samého začátku!
cesta kolem světa

Výhody, které Vám nabízíme:
· moderní autobusy
· bezpečná přeprava
· pohodlí
· klimatizace
· televize
· profesionální řidiče
· velice výhodné ceny
· jednosměrné i obousměrné jízdenky
· zastávky po celé jižní Dalmácii
pohled na dubrovník

Komfort při přepravě

Již celou řadu let Vás úspěšně přepravujeme do Chorvatska autobusem. Díky vlastnímu pohodlí a skvělým cenám se jedná a stále oblíbenou službu. Máte-li rezervované apartmány v oblasti jižní Dalmácie, nechte se k nim pohodlně zavést. Promítneme Vám pěkný film a cestu si zpříjemníte také internetem. Připojení WIFI nabízíme v rámci ceny. Jízdenky prodáváme jednosměrné i zpáteční. Přeprava je zajištěná každý týden. Je jen na Vás, jak dlouho chcete trávit dovolenou u moře.

Relaxace během celé dovolené

Nabízíme Vám absolutní pohodlí a komfort při cestování do Chorvatska autobusem! Cesta osobním vozem je pro řidiče velice únavnou záležitostí, proto se přepravte na Jadran našim expressem! Zajistíme Vám pohodovou cestu se vším komfortem. Během ní se luxusně vyspíte díky polohovatelným sedadlům do čtyř úrovní. Zabavíte se promítáním filmů či internetem. Na zastávkách se občerstvíte studeným i teplým bufetem. Cesta autokarem je nejen komfortní, ale i bezpečná. O rychlost, kvalitu a zejména bezpečnost při cestě se postará tým našich profesionálních řidičů.

Mohlo by se vám také líbit: