Obchodník, který si pro balení svého odesílaného zboží zvolí igelitové obálky, toho v žádném případě nebude litovat. Taková igelitová obálka se mu totiž v mnoha směrech vyplatí. No jen se zamyslete, co může takového zákazníka nejvíce namíchnout a odradit od dalšího nákupu ve vašem elektronickém obchodě? No přece to, že mu jeho zboží nedorazí domů v pořádku.
namalované obálky.jpg

A to se může stát opravdu snadno. Třeba tak, že zboží zabalíte do papíru, například do kartonové krabice, která se cestou rozmočí. A k tomu stačí málo. Všichni víme, jak je takový papír náchylný k rozmočení ve vodě. Takže pokud se po cestě k zákazníkovi setká kartonová krabice s pořádným lijákem anebo třeba s mokrým sněhem, tak je na neštěstí zaděláno. Uvnitř vložené zboží se může znečistit anebo dokonce poškodit, a to žádného zákazníka nepotěší, protože i kdybyste mu jej obratem nahradili, tak i přesto je takové vyřizování reklamace a výměna zboží přece jen zátěží, kterou se nikomu nechce absolvovat. Navíc stačí pomyslet také na vlhké překladní sklady, ve kterých se zboží na cestě k zákazníkům tu a tam ocitne.
prst na obálce.jpg

Takže je nanejvýš vhodné, sáhnout po kvalitním materiálu k balení, kterým se může stát právě igelitová obálka. Do ní můžete snadno a velice rychle zabalit ledacos od textilu až třeba po tiskoviny Stačí vložit zboží do otvoru a přelepit klopu, a je to. Plastové obálky jsou k dispozici v různých tloušťkách, takže se rozhodně nemusíte obávat jejich protržení ani v případě využití pro těžší druhy zboží. Navíc, pokud máte plánu v nich odesílat třeba něco opravdu těžkého anebo neforemného, tak si můžete pořídit i obálky s praktickým uchem na držení, ve kterých si váš zákazník pohodlně odnese svůj balíček třeba z pošty domů, aniž by se tak díky praktickému uchu na držení musel nějak více namáhat. Jistě bude rád i za to, že díky nízké hmotnosti a praktickému balení, které se obsahu přizpůsobí, nemusí platit za dopravu příliš mnoho peněz.

Mohlo by se vám také líbit: