Náš obchod potěší mlsné jazýčky všech milovníků čaje a kávy. Specializujeme se na dovoz a prodej skutečně luxusních čajů, kávy a koření z celého světa. Jestli patříte mezi skupinu lidí, kteří si rádi dopřejí i něco lepšího než je obyčejná mletá káva ze supermarketu, najdete to u nás. Důvodů, proč si nekupovat tu nejlevnější kávu, je hned několik. Kvalita je úplně někde jinde, a také chuť a vůně už nejsou co bývaly. Taková káva, která je namletá měsíce před prodejem a stejně tak zabalená, nikdy nebude tak skvělá jako čerstvě pražená a čerstvě mletá káva.

šálek kávy

Namelte si ji sami
Pokud milujete kávu a chodíte si na ní pochutnat do kaváren, můžete si ji připravit i doma. Najdete u nás několik druhů kávy, které mohou putovat až k vám domů. Nabízíme klasickou Brazílii i Kolumbii, a dokonce u nás najdete i speciality. Limitovaná edice jsou u nás celkem běžným zbožím. Jak se liší limitka od běžné kávy? Většinou jde o speciální směs kávy a nebo o zcela jiný styl pražení. To má na chuť kávy největší vliv, takže pokud si chcete dát něco extra, kupujte si jen kávy ze speciálních obchodů a pražíren.

kávová zrna

Kávu si připravíte snadno i doma a to na jakýkoliv způsob. Buď si může pořídit automatický kávovar, který všechno udělá za vás, a nebo se naučíte si sami připravit kávu, kterou máte rádi. Základem je zrnková káva a mlýnek na kávu, protože je potřeba si zrnka namlet vždy čerstvě. Díky tomu se ze zrnek dostane maximum vůně i chuti. Byla by škoda nepít skvělou a lahodnou kávu, když už máte na výběr. Neutrácejte zbytečně za kávu, která té naší nesahá ani po kotníky, a vyzkoušejte třeba degustační balíček, který vás přesvědčí o tom, že prodáváme kvalitu. Jestli nejste typ člověka co miluje kávu, můžete si u nás vybrat některý z mnoha druhů čajů. Najdete u nás i netradiční čaje jako je například motýlí modrý čaj.

Mohlo by se vám také líbit: