Vždycky jsem si říkala, že by to chtělo nějakou fotovoltaiku, jednoduše nějakou změnu, kterou pocítíme. Ale tak, aby to bylo pozitivní, aby nás to nestálo moc peněz. Takže jsem si řekla, že bych s přítelem taky mohla něco vymyslet, abychom si už konečně taky pořídili nějakou fotovoltaiku. A protože bydlím s přítelem v Plzni, tak plzeňská fotovoltaika pro nás byla naprostá volba. A protože s přítelem bydlíme kousek od této firmy, která má webovou stránku sunus.cz, tak jsme se s přítelem rozhodli, že právě tam zamíří naše kroky. Chceme opravdu nějaký regenerativní a výkonný a samozřejmě nezávislý zdroj energie, který je ekologický a je to taky obnovitelný zdroj.

Sluneční energie je výhodná.

Myslím si, že díky tomuto vzrůstá schopnost společnosti vyrábět vlastní elektřinu. A podle mého názoru výkonné fotovoltaické zařízení poskytuje všem uživatelům velikou možnost využít bezplatnou energii ze slunce. Takže co více si přát? A instalaci fotovoltaických panelů, což dělá provozovatel, tak má svůj zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

Fotovoltaika je důležitá.

A tohle se mi opravdu hodně líbí, protože pokud se něco zajímá o životní prostředí a okolí, tak na tohle opravdu slyším. Samozřejmostí je taky fotovoltaika s vysokou účinností a nekompromisní kvalita a garantovaná jistota. To tady taky jsou perfektní monokrystalické panely s černým designem, které vás jistě zaujmou svým vzhledem. A vypadají opravdu pěkně a mně se líbí. Máte záruku například až dvacet pět let na výkon a deset let záruka na střídač a samozřejmě také záruka na baterii, a to je taky deset let. Takže podle mého názoru si myslím, že se vám tohle vyplatí a že nebudete nešťastní z toho, že jste si plzeňské fotovoltaiky pořídili. A vy by sjet si taky fotovoltaiku z Plzně pořídili? Pokud stále o tom uvažujete, tak neváhejte. Uvidíte, že vaše rozhodnutí bude skvělé.

Mohlo by se vám také líbit: