Čekáte miminko a přemýšlíte nad kočárkem?
Většina rodičů nakonec kočárek shání, protože bez kočárku je život s miminkem těžší. Je třeba navštěvovat lékaře, chodit do kolektivu, a ani rodiče s příchodem miminka nechtějí sedět jen doma. Kočárek vám usnadní pohyb s miminkem, a proto je potřeba věnovat dostatek času výběru toho správního kočárku. Kočárek není jen o potřebách miminka, ale i o těch vašich.

pár s kočárkem

Na o určitě myslet při výběru kočárku

Na to, jak jste vysocí
S kočárkem budete určitě trávit nějaký ten čas, a proto se vám musí komfortně ovládat. Dbejte zejména na to, aby měl výškově nastavitelnou rukojeť, kterou si upravíte podle potřeby.

Na to, kam s ním budete jezdit
Z města se nehnete ani na chvíli? Nebo jste spíš typ do přírody? V každém případ musíte zvážit terén, ve kterém se s kočárkem budete pohybovat, a podle toho zvolit nejen typ kol a jejich velikost, ale i odpružení a taky váhu.

Na to, jak jej budete přepravovat
Budete jej hodně vozit autem? Pak myslete na to, aby se vám kočárek snadno skládal a rozkládal. Vyzkoušejte si to přímo na místě v obchodě. Máte malý kufr v autě? Pak by měl kočárek zabírat co nejméně místa.

Na to, jestli je pro vás důležitý design
Ruku na srdce – zejména ženy snadno podléhají moderním trendům, a v oblasti kočárků tomu není jinak. I kočárky podléhají módě, ale při výběru kočárku raději vybírejte podle jeho vlastností, a design nechte až na druhém místě – pokud tedy chcete kočárek používat často.

děti v kočárcích

Jedním z kvalitních kočárků je Riko brano ecco. Překvapí vás nejen svými vlastnostmi a kvalitou, ale především cenou. Riko je výrobce, který se vydal cestou skvělého poměru kvality a ceny. Jejich kočárky koupíte již za méně než 10 tisíc korun, a to je v dnešní době skutečně skvělá cena. Na své si u tohoto výrobce přijdou i rodiče, kteří chtějí moderní design a propracované detaily.

Mohlo by se vám také líbit: