Trampolína 366 cm v červené barvě je skvělým nástrojem, jak přimět děti k pohybu. Tak hurá do toho! Skákací plocha je dostatečně velká, abyste se na ní vlezli i se svými mrňousky. Nemeškejte ani minutu! Celou jí postavíte velice rychle a radovánky mohou začít. Jakmile se děti naučí skákat, zamilují si tuto legraci a budou skákat každý den. Prokrví si tělíčka, napnou svaly a budou mít pohyb na čerstvém vzduchu. Červená barva navíc upoutá pozornost nejenom dětí, ale i všech dospělých.
hory za skokanem.jpg
o Dámy, věděly jste, že trampolíny se hodí také skvělým způsobem pro spalování přebytečných kalorií? Každodenní skákání může udržet vaši štíhlou linii nebo vám pomůže zbavit se přebytečných kilogramů.
K produktu je i další příslušenství. Červená trampolína 366 cm navíc v balení obsahuje:
1) Ochrannou síť
2) Žebřík
3) Krycí plachta
4) Kryt pružin
stín nohou.jpg

Vlastnosti a specifikace

Tento produkt je vybavený čtyřmi nohy do tvaru U. Má 72 pružin. Ochranná síť je velká 180 cm, což je dostatečná výška pro ochranu před vyskočením. Další výhodou je i krycí plachta, díky které můžete nechat produkt venku přezimovat. Zajímavostí může být i její nosnost, je to až neuvěřitelných 180 kilogramů, proto na ploše může skákat více dětí, nebo i dospělí. Nemusíte se obávat, že by pod vámi skákací plocha praskla, pokud máte hmotnost do této nosnosti – 180 kilogramů.
Trampolíny jsou vděčné nejenom z praktického hlediska, mohou na ně totiž jak dospělí, tak i děti, ale poskytují spoustu pohybu. Zejména děti v období růstu potřebují svou energii někde vybít a proto je zde tato vhodná volba. Jistě brzy zjistíte, že se s ní dobře pobaví a zažijí spoustu legrace. Skákání je také dobré pro tělo. Důležitá je koordinace pohybů i prokrvení celého těla. Navíc je to sport, který zkrátka baví, protože při skákaní si opravdu vyčistíte hlavu a nemusíte myslet na žádné starosti. Nechejte vše plynout a užívejte si radost z pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu. Hodí se na zahrady, před domky, ale také na hřiště, či kamkoliv, kde máte kousek volného místa.

Mohlo by se vám také líbit: