Jako majitel firmy byste měl myslet na to, jak zpříjemnit svým zaměstnancům pracovní klima, ale také se jim odměnit za jejich loajalitu a pracovní výkony, které podávají. Obvykle se uskuteční schůze, kde se provádí rozbor celého kalendářního roku, odměňují se nejlepší pracovníci a tak podobně.

Týmová práce

Jak to na takových schůzích vypadá, se můžeme lehce domýšlet. Každý hlavně spěchá domů, aby si užil firemní dovolené. Proč nám nenapsal majitel email? To by snad stačilo. Někteří pracovníci zadržují zívání, které způsobuje pracovní únava a předčítání výroční zprávy.

Ne, takhle to nedělejte!

Zvolte daleko příjemnější způsob seznámení s výroční zprávou. Firemní večírky nemusí být jen o zábavě. To budete koukat, jak si Vaši zaměstnanci budou libovat, když budou moci přijít se svými drahými polovičkami na večírek, který pro ně majitel firmy uspořádá!

A Vy se nebudete muset dívat na unuděné obličeje s myšlenkami kdesi v dálkách.

Na firemní večírek se ale dokonale připravte. Ukažte svým zaměstnancům, že si jejich práce vážíte. Že díky nim se firma neocitá v červených číslech, ale daleko za prvními předpoklady úspěšnosti firmy.

Stanovte si jakousi osnovu celého firemního večírku, který bude nahrazovat onu unuděnou schůzi, jakou si mnozí ještě pamatují z dob minulých.

Zaplaťte večeři z firemního zisku, připravte hudbu k tanci, objednejte zábavu zvenčí, jako je třeba kouzelnické číslo, které přiměje zaměstnance a rodinné příslušníky vrátit se do dětských let, kdy s nadšením sledovali mága. Na takovou zábavu se věru nezapomíná.

Karetní vystoupení

Prokládejte jednotlivé části osnovy firemního večírku výsledky práce Vaší firmy. Uvidíte, že se nikdo z přítomných nudit určitě nebude.

Nakonec vyzvěte všechny k volné zábavě, aby se zaměstnanci, uvolnění od starostí, věnovali také komunikaci mezi sebou a tanci, kterému hraje živá kapela.

Spojíte užitečné s příjemným a zaměstnanci si budou firemní večírek pochvalovat!

Mohlo by se vám také líbit: